Książki i komiksy

Szczegóły na temat nadchodzącej „Kolekcji Komiksów Star Wars”

deagostini cover

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nadchodzącej Kolekcji Komiksów Star Wars, która ma pojawić się na polskim rynku nakładem wydawnictwa DeAgostini. Dziś wydawnictwo opublikowało notkę na temat kolekcji, na którą składa się aż 70 zeszytów. Co więcej, otrzymaliśmy także informacje o bardzo atrakcyjnej prenumeracie serii. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Co dwa tygodnie w kioskach i salonach prasowych będzie można znaleźć nowy tom kolekcji. Pierwszy numer trafi do sprzedaży już 13 września (najbliższa środa) i kosztować będzie 14,99 zł.

DeAgostini przewidziało także ofertę dla osób zainteresowanych prenumeratą – dostępna będzie w wersji standardowej oraz premium:

  • komiksy w prenumeracie będą tańsze niż w kioskach już od 3. numeru
  • Nr 1 – w prenumeracie oraz w kiosku tylko 14,99 zł
  • Nr 2 – w prenumeracie oraz w kiosku tylko 29,99 zł
  • Nr 3 i każdy kolejny w prenumeracie wyniesie 36,99 zł (cena w kiosku 39,99 zł)
  • przy zamówieniu prenumeraty otrzymamy 4 prezenty: plakat Star Wars Retro Komiks (wym. 61 cm x 91,5 cm), kubek ceramiczny Star Wars (z trzecią przesyłką), t-shirt Star Wars (z piątą przesyłką) oraz pendrive R2-D2 (z dziesiątą przesyłką)

img-collection-2

  • wysyłka prenumeraty GRATIS
  • nie musimy dokonywać żadnych przedpłat za prenumeratę
  • płatności dokonamy dopiero po otrzymaniu przesyłki i jej obejrzeniu
  • prenumerator ma możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania pierwszej przesyłki
  • istnieje także możliwość odwołania prenumeraty w dowolnym momencie

Jeśli zdecydujecie się na ofertę premium, dodatkowo otrzymacie repliki czterech hełmów: Luke’a Skywalkera, Boby Fetta, imperialnego szturmowca oraz Dartha Vadera. Pojawią się one wraz z 12., 18., 24. i ostatnim numerem prenumeraty. Decydując się na prenumeratę premium, będziecie musieli dopłacić 5 zł do każdego numeru (zaczynając od numeru 3).

img-premium

Poniżej znajdziecie opisy kolekcji udostępnione przez wydawnictwo:

img-gallery2-1

WITAJ W ŚWIECIE LEGEND, DAWNYM EXPANDED UNIVERSE, W KOLOROWEJ, KOMIKSOWEJ WERSJI!

Kolekcja Komiksy Star Wars prezentuje najwspanialsze tytuły, które wydano w ciągu 40 lat istnienia Gwiezdnych Wojen: są to legendarne komiksy z oryginalnymi historiami, tworzone przez najbardziej utalentowanych artystów.

Seria Imperium, razem z serią Rebelia, której akcja toczy się równolegle, ukazuje w szczegółach wydarzenia sprzed bitwy o Yavin, zniszczenie pierwszej Gwiazdy Śmierci i to, co działo się później. Grupa oficerów imperialnych, niezadowolonych z panowania Sithów, podejmuje próbę zamordowania Dartha Vadera i Imperatora. Tymczasem Biggs Darklighter wkracza na drogę, która zaprowadzi go z Akademii Imperialnej do Sojuszu Rebeliantów.

img-gallery2-2

Pierwszy komiks Star Wars wydany przez wydawnictwo Dark Horse w 1991 roku wyróżniał się absolutnie innowacyjnymi pomysłami. W ambitnym scenariuszu Toma Veitcha Nowa Republika, która wciąż podnosi się po wojnie z admirałem Thrawnem, musi stawić czoła klonowi imperatora Palpatine’a, dążącemu do przeciągnięcia Luke’a na Ciemną Stronę Mocy. 

img-gallery2-3

Wojna z Yuuzhan Vongami opisana jest w powieściach z serii Nowa era Jedi, a zilustrowana została właśnie w tej serii komiksów, których akcja toczy się równolegle do wydarzeń przedstawionych w książkach. Na Republikę napadają Yuuzhan Vongowie, rasa z innej galaktyki, która ma zamiar podbić całą galaktykę – jedną planetę po drugiej. Podczas wojny tych wielkich potęg, gdy Yuuzhan Vongowie najeżdżają planetę Artorias, Finn Galfridian zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki jako Jedi. Finn przeżywa atak Yuuzhan Vongów na swoją planetę, ale nie uda mu się uniknąć udziału w wojnie. 

img-gallery2-4

Ponad sto lat po sadze z czasów nowej ery Jedi w Galaktyce powstaje nowe imperium. Powracają również Sithowie – oznacza to koniec Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów. Były Jedi i łowca nagród Cade Skywalker zostaje wplątany w konflikt z Lordem Sithów Darthem Kraytem – w konflikcie tym odradza się magia przeszłości. 

img-gallery2-5

Legendarne komiksy Marvel wydawane w latach 1977–1986 z oryginalnymi scenariuszami Roya Thomasa i Archiego Goodwina i rysunkami artystów takich jak Carmine Infantino, Bob Wiacek, Terry Austin i Gene Day. Zbiorcze wydania tych komiksów, powtórnie pokolorowanych przez Dark Horse, to coś, co musi mieć prawdziwy fan tej serii, zawierającej takie wspaniałości, jak legendarna komiksowa adaptacja Nowej Nadziei Roya Thomasa i Howarda Chaykina. … I WIELE INNYCH.

Więcej informacji o komiksach, prenumeratach i innych szczegółach znajdziecie na stronie poświęconej kolekcji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.