Seriale

Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki „Star Wars: Forces of Destiny”

forcesofdestiny

W lipcu zadebiutowała animowana miniseria Star Wars: Forces of Destiny, składająca się z kilku odcinków, skupionych na losach niektórych bohaterek Gwiezdnych Wojen. Wiemy już, że w październiku tego roku pojawi się kontynuacja serialu. Okazuje się jednak, że twórcy wybiegają z planami jeszcze dalej.

Jak informuje portal StarWarsNewsNet.com, powołując się na informacje ze strony Team Ahsoka, trzecia tura odcinków miniserii ujrzy światło dzienne na początku 2018 roku. Co więcej, część odcinków tematycznie ma być powiązana z siódmą i ósmą częścią Sagi – Przebudzeniem Mocy oraz Ostatnim Jedi. W kilku z nich mają gościnnie pojawić się Han Solo, Finn oraz Kylo Ren.

Ponownie zaznaczamy jednak, że powyższe informacje dotyczą odcinków zaplanowanych na przyszły rok. Październikowa seria, to przede wszystkim debiut Hery Syndulli oraz powrót Rey i Jyn Erso.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.