Książki i komiksy

„Kolekcja Komiksów Star Wars” – seria ma ruszyć testowo jedynie w trzech miastach Polski

kolekcjakomiksowsw_740409092e6765a28b5fe7f1486858b1

Jak informuje facebookowy fanpage Kolekcja Komiksy Star Wars, nastąpiły spore zmiany w kwestii publikacji serii komiksów Star Wars przez wydawnictwo DeAgostini.

Strona podaje, iż wedle informacji uzyskanych bezpośrednio od wydawnictwa i współpracującej z nim sieci kiosków RUCH, kolekcja ma zostać wydana dopiero w czwartek (a nie dziś) i ma być jedynie „publikacją testową”. Co oznacza to określenie? Krótko mówiąc, komiksy dostępne będą w kioskach wyłącznie trzech miast Polski: Szczecina, Gdańska i Rzeszowa (taką informację podała infolinia RUCHU, pracownicy wydawnictwa nic o tym nie wspomnieli). Fani mieszkający w innych miejscowościach będą mieli tylko jedną opcję zdobycia komiksów – zamówienie prenumeraty.

W przypadku prenumeraty również pojawiły się dwie różne informacje. Pierwsze paczki mają być wysyłane dopiero w drugiej połowie października lub po oficjalnym starcie kolekcji.

Należy zaznaczyć, że powyższe wieści nie są oficjalne. Polegamy jedynie na tym, co opublikowali admini fanpage’a Kolekcji. Tak czy inaczej, warto zajrzeć do swojego kiosku i przekonać się, jak sytuacja wygląda w rzeczywistości – być może będziecie mieli szczęście i zajdziecie egzemplarz pierwszego numeru.

3 komentarze

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.