Książki i komiksy

The Star Wars Show – przedstawiono okładkę nadchodzącej powieści „Star Wars: Canto Bight”

star-wars-cano-bight-book-cover-tall-3

W najnowszym odcinku The Star Wars Show przedstawiono nam wygląd okładki książki Star Wars: Canto Bight, która będzie stanowić element wprowadzenia do filmu Star Wars: The Last Jedi.

Star Wars: Canto Bight będzie zbiorem czterech opowiadań autorstwa Saladina AhmedaRae CarsonMiry Grant i Johna Jacksona Millera. Historie skupią się na obcych z kasyna na Canto Bight, znanego nam z fotorelacji i teaserów Ostatniego Jedi.

Canto Bight to miejsce wielu możliwości, jednak stawki i ryzyko są ogromne. Prześledzimy losy czterech bohaterów, którzy poprowadzą nas przez sale hazardowe i tajemnicze zakamarki tego pełnego przepychu miejsca. Dowiemy się wiele o wnętrzu kasyna, które w niczym nie przypomina kantyny w Mos Eisley. Ujrzymy styl życia bogatych i sławnych istot z odległej galaktyki.

Okładkę znajdziecie poniżej:

Canto Bight

TSWS zagłębiło się również w kwestię niedawnego wyboru J.J. Abramsa na reżysera IX Epizodu oraz omówiono kilka szczegółów na temat powstającego spin-offu o Hanie Solo. Cały odcinek możecie obejrzeć poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.