Gry

Przeciek dotyczący zawartości „Star Wars: Battlefront II” w dniu premiery

Star-Wars-Battlefront-II-Darth-Maul

Reddit ponownie przynosi nam sporą dawkę przecieków ze Star Wars: Battlefront II. Ostatnio poznaliśmy zawartość otwartej bety gry, która wystartuje już 6 października. Tym razem jeden z użytkowników forum udostępnił przeciek dotyczący zawartości pełnej wersji strzelaniny.

Ostrzeżenie u góry postu mówi, że prawdopodobnie nie jest to pełna lista zawartości gry. Możliwym jest, że twórcy dodadzą lub odejmą jakieś jej elementy jeszcze przed premierą. Przeciek podaje, co tytuł zawiera na dzień dzisiejszy.

Choć lista jest w języku angielskim, to jest na tyle przejrzysta i czytelna, że zdecydowaliśmy się jej nie tłumaczyć. Wrzucamy Wam oryginał w newsie. Pod koniec zestawienia znajdziecie linki prowadzące do kilku nowych screenshotów z gry. Na samym końcu znajdują się spoilery z kampanii. Jeśli nie chcecie ich czytać, to przerwijcie, gdy zobaczycie ostrzeżenie!

Battlefront 2 new mega leak from StarWarsLeaks

Premiera Star Wars: Battlefront II zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku. Gra ukaże się na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.