Filmy

Wygląd Luke’a Skywalkera pod koniec „The Last Jedi” ujawniony?

Luke Skywalker cover

Serwis MakingStarWars.net opublikował na swoich łamach grafikę z nowej kolekcji kart Topps, przedstawiającą nieznany dotąd ubiór Luke’a Skywalkera. Redaktorzy portalu twierdzą, że najprawdopodobniej tak będzie odziany Mistrz Jedi pod koniec VIII Epizodu.

Luke Skywalker

Warto zwrócić tu uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze, pozycja peleryny (odkryte ramiona) nadaje Luke’owi nieco bardziej wyzywającego charakteru i nie krępuje ruchów. Może to oznaczać, że w takim stroju Skywalker stoczy pojedynek na miecze świetlne. Po drugie, strój bardzo przypomina szaty Anakina Skywalkera z Zemsty Sithów. Wydaje się mało prawdopodobne, by podobieństwo było przypadkowe.

Jak Wam się podoba strój Luke’a? Chcielibyście zobaczyć go w takim ubiorze w Ostatnim Jedi? Zachęcamy do dyskusji w sekcji komentarzy poniżej.

Pod tym adresem znajdziecie inne grafiki z kart Topps, ukazujące pozostałych bohaterów The Last Jedi.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Może Rey go nie przekona na początku, zdenerwowana opuści wyspę i dołączy do walki, ale Luke, po długiej, wewnętrznej walce, pojawi się w kulminacyjnym momencie bitwy, by stoczyć walkę z SL Snokem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.