Filmy

Część fanów zbiera podpisy pod petycją dotyczącą odebrania J.J. Abramsowi reżyserii IX Epizodu

jj-abrams-star-wars-episode-viii

Wygląda na to, że pewna część fanów Sagi nie jest specjalnie zadowolona ze zmiany reżysera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen, jakiej w ostatnim czasie dokonała szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy. Osoby niezadowolone z takiego obrotu spraw zaczęły nawet zbierać podpisy pod petycją, dotyczącą odebrania J.J. Abramsowi reżyserii filmu.

Główny zarzut, jaki względem reżysera Przebudzenia Mocy mają niektórzy fani, to zbytnia wtórność VII Epizodu oraz trzymanie się bezpiecznych schematów znanych z poprzednich części Sagi. Pojawiają się głosy, że takie same schematy i rozwiązania najpewniej zostaną wykorzystane podczas produkcji ostatniej części sequelowej trylogii.

Abrams zastąpił Colina Trevorrowa, który dotychczas zajmował się produkcją filmu. Wiele źródeł podaje, że stanowisko Colina w pierwszej kolejności zaproponowano reżyserowi Ostatniego Jedi, Rianowi Johnsonowi, ale ten zrezygnował, ponieważ będzie potrzebował odpoczynku po wyczerpującej pracy nad VIII Epizodem. Zaraz po jego odmownej decyzji Lucasfilm zgłosił się z propozycją do Abramsa, z którym niedługo potem podpisano kontrakt.

Co sądzicie o takim podejściu niektórych fanów? Zgadzacie się z ich zdaniem i próbą odsunięcia nowego reżysera od pracy nad dziewiątą częścią? A może wolicie poczekać na ostateczny efekt, zanim go ocenicie?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.