Saga Star Wars

Nowy trailer „The Last Jedi” pojawi się 9 października?

reyshandlastjedi

Oficjalny profil Star Wars na Twitterze opublikował wczoraj interesujący post. Przedstawia on scenę z pierwszego teasera Ostatniego Jedi, w której możemy zobaczyć dłoń Rey i lewitujące wokół niej kamienie. Dopisek pod grafiką .GIF brzmi: „Prawie na miejscu.”.

 

Pierwsze skojarzenie, to oczywiście nawiązanie do finalizacji prac nad filmem, jednak niektórym fanom przyszło do głowy, iż może chodzić o kolejny trailer – w końcu do premiery pozostało już niewiele czasu, a oficjalnych materiałów promocyjnych do tej pory było niewiele. Inni wpadli na to, by zapytać o ewentualny trailer Marka Hamilla, a ten postanowił odpowiedzieć na jeden z tweetów:

twitter mark hmaill

Hamill sugeruje w nim, że 9 października fani powinni obejrzeć Night Football. Oliwy do ognia dolewa to, że aktor po jakimś czasie usunął wspomniany wpis. Czyżby mocodawcy z Lucasfilm grzecznie poprosili o skasowanie tej istotnej informacji?

Pozostaje czekać do wskazanej wcześniej daty, a czas pokaże, czy domysły były zasadne. Kto wie, może Lucasfilm zrobi nam niespodziankę nawet wcześniej i nowy trailer pojawi się jeszcze we wrześniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.