Gwiezdne Wojny - Historie

Plotka: Darth Vader może pojawić się w „Hantologii”

vaderrogueone-0

Kilka miesięcy temu po sieci krążyła plotka, wedle której odtwórca roli Dartha Vadera w Łotrze 1, Spencer Wilding, zjawił się na planie Hantologii i brał udział w nagraniach. Wieść zaczęła żyć własnym życiem po tym, jak aktor zrezygnował z udziału w imprezie FandomFest, a jej organizatorzy przekazali, że Wilding nie mógł się pojawić, ponieważ pracuje na planie spin-offu o Hanie Solo. Fani od razu połączyli fakty i w świat ruszyła informacja o tym, że Spencer ponownie zagra Dartha Vadera. Jakiś czas później aktor kategorycznie zaprzeczył pogłoskom i oznajmił, że powody rezygnacji były całkiem inne i nie rozumie, dlaczego organizatorzy wysnuli tak daleko idące wnioski. W ten sposób umarła szansa na Vadera w kolejnym spin-offie… A przynajmniej do tej pory tak nam się wydawało.

Jak informuje That Hashtag Show, Darth Vader jednak ma pojawić się w filmie, lecz prawdopodobnie zagra go inny aktor. Redaktorzy serwisu twierdzą, iż otrzymali tę informację od swojego źródła na planie zdjęciowym.

Jak pisze THS:

„Źródło z planu zdjęciowego twierdzi, że pewna osoba – prawdopodobnie nie Wilding, który kategorycznie zaprzeczył plotkom o jego udziale w nagraniach – przebywała na planie spin-offu o Hanie Solo w stroju Dartha Vadera. Było to około dwa tygodnie temu. Niestety, to wszystko, co możemy na ten moment potwierdzić. Nie wiemy, jak dużą rolę Vader odegra w filmie; może to być jedynie krótkie cameo w pojedynczym ujęciu, może scena z dialogiem, a może nawet kilka scen. Nie wiemy. Jedyna rzecz, jaką możemy potwierdzić z całą stanowczością, to fakt pojawienia się Vadera w filmie.”

Portal That Hashtag Show to wiarygodne źródło informacji, jeśli chodzi o nieoficjalne wieści zza kulis wielu superprodukcji, więc jeśli redaktorzy serwisu piszą o Vaderze w Hantologii, to możemy być pewni, że jest w tych pogłoskach przynajmniej ziarno prawdy.

Darth Vader jest postacią kultową i jego nadużywanie w nowych produkcjach ze świata Star Wars nie jest naszym zdaniem wskazane. Miejmy zatem nadzieję, że jeśli Lord Sithów faktycznie pojawi się w produkcji Rona Howarda, to nie będzie to obecność zbyt przytłaczająca i przesadzona. Jego świetna rola w Łotrze 1 daje jednak nadzieję na to, że twórcy wiedzą, co robią. Resztę zweryfikuje czas i widzowie w kinach.

Premiera Star Wars: Han Solo zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.