Wydarzenia

Premier Kanady wystąpił publicznie w… skarpetkach z Chewbaccą

Premier Kanady

Kanadyjski premier, Justin Trudeau, wziął niedawno udział w Bloomberg Global Business Forum, które odbywało się w Nowym Jorku. Szef kanadyjskiego rządu wystąpił na scenie w zwyczajowym dla takich okazji garniturze, jednak komentatorom rzucił się w oczy inny element garderoby pana Trudeau, a mianowicie skarpetki… ze słynnym towarzyszem Hana Solo – Chewbaccą.

Byłoby niedopowiedzeniem, gdybyśmy napisali, że przeciwnicy polityczni premiera byli oburzeni, ponieważ w sieci wręcz zawrzało:

A do premiera ponoć urazę chowają nawet ludzie związani z uniwersum Star Treka:

Panu Trudeau trzeba przyznać, że jest człowiekiem odważnym, który nie boi się swoich upodobań, bo z pewnością doskonale zdawał sobie sprawę z tego, jaki efekt przyniesie jego decyzja o doborze garderoby.

My ze swojej strony, niezależnie od tego, jaką opcję polityczną popieramy, możemy jedynie wyrazić aprobatę i cieszyć się, że przynajmniej niektórzy politycy nie są ślepi na wartość uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa.

A przeciwnicy polityczni zawsze znajdą powód do niezadowolenia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.