Saga Star Wars

Znamy imię i nazwisko aktorki grającej nowo poznaną postać z „Ostatniego Jedi”

the last jedi d'qar

Zaledwie wczoraj, dzięki publikacji książki z serii Journey to The Last Jedi, poznaliśmy interesujące szczegóły na temat bitwy kosmicznej nad planetą D’Qar, która będzie miała miejsce podczas wydarzeń z Ostatniego Jedi. Dowiedzieliśmy się także, że udział w niej weźmie eskadra A-wingów Ruchu Oporu, dowodzona przez postać znaną jako Tallie Lintra. W książce pojawiło się również zdjęcie nowej bohaterki, zaś fani, nie mogąc rozpoznać kobiety, zapytali o nią reżysera filmu, Riana Johnsona.

https://twitter.com/rianjohnson/status/915246636103639040

Brytyjska aktora Hermione Corfield ma już doświadczenie w pracy przy produkcjach pokroju Mission Impossible: Rogue Nation, Król Artur: Legenda Miecza, czy Mr. Holmes.

Hermione Corfield

Na ten moment nie wiemy nic więcej o postaci granej przez Corfield. Możliwe, że jej rola będzie większa niż się spodziewamy. Jednakże fakt, że została ujawniona tak późno każe przypuszczać, iż będzie to raczej epizodyczne cameo.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.