Filmy

To już niemal pewne – trailer „Ostatniego Jedi” zadebiutuje 9 października!

star-wars-episode-8-the-last-jed-1

Jak informuje w swojej najnowszej aktualizacji serwis StarWarsNewsNet.com, otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie, że trailer Star Wars: The Last Jedi ukaże się już w najbliższy poniedziałek.

Bazując na informacjach zdobytych od kin oraz po przeczesaniu Internetu, użytkownikom Reddita udało się dotrzeć do informacji o tym, iż 9 października ruszy przedsprzedaż biletów na premierę VIII Epizodu. Taka sama sytuacja miała miejsce przed premierą Przebudzenia Mocy – sprzedaż biletów wystartowała dokładnie w dniu pojawienia się drugiego trailera siódmej części.

last jedi tickets

Co więcej, dodatkowego potwierdzenia powinniśmy szukać w niedzielę, ponieważ, kierując się schematem sprzed premiery Przebudzenia Mocy, dzień wcześniej na oficjalnych profilach Star Wars może ukazać się nowy plakat filmu oraz zapowiedź samego trailera.

Jesteście gotowi? Bo my tak.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.