Filmy

Plakat „Ostatniego Jedi” dla kin IMAX

The-Last-Jedi-Poster cover

Niedługo przed opublikowaniem drugiego trailera Ostatniego Jedi pojawił się nowy, oficjalny plakat filmu, utrzymany w tradycyjnych dla tego Epizodu odcieniach bieli i czerwieni. Jakiś czas później, gdy zwiastun ujrzał już światło dzienne, kino IMAX ujawniło plakat The Last Jedi dedykowany tylko dla klientów tej sieci. Możecie go zobaczyć poniżej.

The-Last-Jedi-Poster

Z łatwością można zauważyć, że styl graficzny utrzymany jest w podobnym tonie, co plakatów, które można było zdobyć podczas premiery Przebudzenia Mocy.

To jednak nie wszystko, ponieważ fani, którzy zdecydują się wybrać na seans do wspomnianej sieci kin, otrzymają także kolekcjonerskie bilety:

The-Last-Jedi-Ticket

Także w tym wypadku stylistyka zdominowana została przez odcienie czerwieni i bieli.

Premiera Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi zaplanowana jest w Polsce na 14 grudnia 2017 roku. Bilety premierowe i przedpremierowe można już zakupić w największych sieciach kinowych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.