Saga Star Wars

IMAX zdradził istotny fakt na temat losu Luke’a w „The Last Jedi”?

Luke lightsaber

Sieć IMAX opublikowała na swoim twitterowym profilu zdjęcie konstrukcji, która podczas premiery Ostatniego Jedi będzie służyła za element wystroju kin. Jest to „przejście” z umieszczonymi po obu stronach grafikami, symbolizującymi jasną oraz ciemną stronę Mocy. Jednak pewien szczegół tej ozdoby wywołał lawinę spekulacji na temat losu samego Luke’a Skywalkera.

https://twitter.com/IMAX/status/917842185629962242/photo/1

Na obu grafikach, które przedstawiają bohaterów jasnej i ciemnej strony Mocy, umieszczony został właśnie Skywalker. Czy przypadkowo (bądź umyślnie) zdradzono nam, że Luke przejdzie na ciemną stronę Mocy? Możliwe, że jest to właśnie ta fundamentalna kwestia, w której Mark Hamill nie zgadzał się z Rianem Johnsonem, i o której opowiadał w wywiadzie jakiś czas temu. Prawdopodobnym jest także, że twórcy bawią się z fanami, fałszywie sugerując, iż pewne teorie mają w sobie ziarno prawdy. Podsuwanie fałszywych tropów, całkiem odmiennych od tego, co zawarto w finalnym dziele, to w końcu powszechna praktyka niemal każdej wytwórni filmowej, a w szczególności Lucasfilmu.

Kto wie, może obecność Skywalkera po obu stronach Mocy oznacza, że ostatecznie odrzuci on okowy obydwu przekonań i zostanie kimś na kształt Szarego Jedi?

Czas pokaże. O wszystkim przekonamy się 14 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.