Gry

„Star Wars: Battlefront II” z polskim dubbingiem

battlefront2vi

Rodzimy oddział producenta gry Star Wars: Battlefront II, Electronic Arts Polska, poinformował dziś, że tytuł otrzyma pełną polską lokalizację głosową. W związku z tą informacją udostępniono nam krótkie wideo, które przedstawia aktora Mirosława Zbrojewicza, wcielającego się w grze w rolę Dartha Vadera.

Z czasem mamy poznać innych polskich aktorów, którzy podłożą głosy pozostałym postaciom z gry.

W rozmowie z przedstawicielem EA udało się nam ustalić, iż gra zakupiona w Polsce będzie obsługiwała wyłącznie język polski. Może to okazać się sporym problemem dla osób ceniących sobie oryginalne głosy bohaterów. Dla takich graczy pozostaje jedynie zakupić grę w zagranicznym sklepie, co wiąże się z nieco wyższym jej kosztem.

Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową, ekscytującą opowieść dziejącą się po wydarzeniach z filmu Powrót Jedi. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać swoje umiejętności jako jedna z czterech wyjątkowych klas żołnierskich.

Premiera zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku. Gra ukaże się na platformach PS4, Xbox One oraz PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.