Gry

“Star Wars: Battlefront II” z polskim dubbingiem

battlefront2vi

Rodzimy oddział producenta gry Star Wars: Battlefront II, Electronic Arts Polska, poinformował dziś, że tytuł otrzyma pełną polską lokalizację głosową. W związku z tą informacją udostępniono nam krótkie wideo, które przedstawia aktora Mirosława Zbrojewicza, wcielającego się w grze w rolę Dartha Vadera.

Z czasem mamy poznać innych polskich aktorów, którzy podłożą głosy pozostałym postaciom z gry.

W rozmowie z przedstawicielem EA udało się nam ustalić, iż gra zakupiona w Polsce będzie obsługiwała wyłącznie język polski. Może to okazać się sporym problemem dla osób ceniących sobie oryginalne głosy bohaterów. Dla takich graczy pozostaje jedynie zakupić grę w zagranicznym sklepie, co wiąże się z nieco wyższym jej kosztem.

Star Wars Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową, ekscytującą opowieść dziejącą się po wydarzeniach z filmu Powrót Jedi. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać swoje umiejętności jako jedna z czterech wyjątkowych klas żołnierskich.

Premiera zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku. Gra ukaże się na platformach PS4, Xbox One oraz PC.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.