Gwiezdne Wojny - Historie

Tag i Bink pojawią się w „Hantologii”

Tagbink1

Ron Howard po raz kolejny zdradza nam za pośrednictwem Twittera interesujące szczegóły na temat powstającego spin-offu o Hanie Solo. Reżyser zamieścił zdjęcie sugerujące, że w filmie pojawią się Tag i Bink.

https://twitter.com/RealRonHoward/status/919270625696538625/photo/1

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że Tag i Bink są głównymi bohaterami zabawnego komiksu, który, wydawałoby się, należał do tej pory do serii Legend.

Twórca serii  Tag & BinkKevin Rubio, był najwyraźniej zaskoczony decyzją Howarda i wyraził swoją wdzięczność w kierunku reżysera.

https://twitter.com/TheKevinRubio/status/919274823804624896/photo/1

Chwilę później Jon Kasdan, który współtworzy scenariusz Hantologii z Lawrencem Kasdanem, odpowiedział na tweeta Kevina, informując, że wprowadzenie do filmu dwójki bohaterów było jego decyzją.

Jeśli chcecie bliżej zapoznać się z serią Tag & Bink, odsyłamy Was do wpisów encyklopedycznych:

Tag i Bink to czteroczęściowa opowieść komiksowa niewchodząca w skład kanonu. Akcja serii przetacza się przez nową i starą trylogię.

Seria składa się z trzech komiksów wydawanych przez Dark Horse Comics od 3 października 2001 roku do 26 kwietnia 2006 roku oraz 10-stronicowego komiksu zamieszczonego w zbiorze Tales 12, zaliczanego jako czwartą część serii. W USA wydano także wydanie kolekcjonerskie zawierające pierwsze trzy komiksy.

W Polsce nakładem Wydawnictwa Mandragora ukazała się tylko pierwsza część serii, podzielona na dwie części: Tag i Bink kopnęli w kalendarz 1, opublikowana dnia 16 grudnia 2005 roku oraz Tag i Bink kopnęli w kalendarz 2 z dnia 2 lutego 2006.

Źródło: Biblioteka Ossus


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.