Seriale

Dave Filoni o 4. sezonie „Rebeliantów” – finałowe odcinki przyniosą wiele odpowiedzi

star-wars-rebels-season-4-premiere-images-6

Większość z Was jest już zapewne po seansie otwierającego odcinka ostatniego sezonu RebeliantówDave Filoni, producent wykonawczy animowanej serii, udzielił wywiadu dla serwisu Nerdist, w którym uspokoił fanów martwiących się, że 16-odcinkowy sezon nie odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania (dotyczące bohaterów oraz wielu wcześniejszych wydarzeń i ich konsekwencji). Jak twierdzi Filoni, na pewno poznamy rozwiązania najważniejszych wątków.

Gdy Dave’a zapytano o ulubiony moment z bieżącego sezonu, odpowiedział:

„To trudne pytanie. Nie chciałem, by ten sezon był tylko odpowiadaniem na kolejne pytania, ale upewniłem się, że rozwiązujemy tu różne kwestie w taki sposób, abyście poczuli się usatysfakcjonowani.”

Wygląda więc na to, że twórcy zadbali o to, by obecny sezon nie był jedynie listą odhaczanych po kolei punktów, które trzeba pokazać widzom, ale płynną, naturalnie rozwijaną i spójną historią.

Z pewnością istnieje sporo pytań, na które chcemy poznać  odpowiedzi: Co stanie się z załogą Ducha? Jak rozwiązany zostanie wątek Wielkiego Admirała Thrawna? Co stało się z Ahsoką Tano po walce z Darthem Vaderem? Czy Ezra ostatecznie podda się Ciemnej Stronie Mocy czy też śmierć Dartha Maula na dobre odsunęła tę groźbę? Pytań bez odpowiedzi z pewnością jest w tej chwili znacznie więcej.

Thrawn_&_Pryce

Skoro już jesteśmy przy antagonistach, to Dave powiedział także kilka słów na temat Admirała Thrawna i jego relacji z Gubernator Pryce:

„Pod wieloma względami Pryce jest przekonana, że Thrawn zawdzięcza swoją pozycję właśnie jej, co utwierdza ją w fałszywym poczuciu, że stoi w hierarchii wyżej od Wielkiego Admirała. Jednak ona kompletnie nie docenia tego gościa, bo on nigdy nie patrzy na podobne sprawy w ten sposób. W 4. sezonie wyraźnie będziecie mogli odczuć, że teraz to ona odpowiada przed nim, a nie odwrotnie. Wszystko, co należało do niej na Lothal i co uważała za swoją własność, jest teraz pod bezpośrednią kontrolą Thrawna.”

Nadchodzące odcinki zapowiadają się bardzo ciekawie. Miejmy nadzieję, że faktycznie dostaniemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.