Gwiezdne Wojny - Historie

Znamy oficjalny tytuł spin-offu o Hanie Solo – „Solo: A Star Wars Story”!

Solo a star wars story

Oficjalnie poznaliśmy dziś tytuł spin-offu o Hanie Solo! Brzmi on Solo: A Star Wars Story.

Reżyser filmu, Ron Howard, miał w zwyczaju publikować w sieci dużo zdjęć i nagrań z planu zdjęciowego. Dziś udostępnił na Twitterze wideo, w którym dziękuje załodze oraz fanom za wspólny czas spędzony na planie.

Później informację potwierdziła oficjalna strona StarWars.com, pisząc:

„Reżyser Ron Howard niespodziewanie wyjawił dziś oficjalny tytuł dotąd niezatytułowanego filmu o Hanie Solo, który brzmi Solo: A Star Wars Story. Ogłoszenie pojawiło się w wiadomości, w której legendarny filmowiec (wraz z niewielkim wsparciem słynnego Wookieego) podziękował swojej ekipie filmowej i obsadzie na zakończenie zdjęć do filmu.”

Premiera Solo: A Star Wars Story zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku. Film opowie o wydarzeniach rozgrywających się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową Nadzieją.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.