Seriale

Nowy klip z „Rebeliantów” – Mon Mothma prowadzi płomienną dyskusję z Sawem Gerrerą!

Rebels Saw Gerrera

Dosłownie przed chwilą w sieci zadebiutował klip kolejnego odcinka serialu Star Wars: Rebelianci. Możemy obejrzeć fragment płomiennej wymiany zdań pomiędzy Sawem Gerrerą a przywódczynią Sojuszu Rebeliantów, Mon Mothmą.

W rozmowie wyraźnie można odczuć frustrację Gerrery, który zarzuca przywódcom Sojuszu opieszałość i poddawanie się warunkom stawianym przez Imperium. Mon Mothma odcina się od metod stosowanych przez Sawa i nazywa go kryminalistą. Jest to bezsprzeczny sygnał, że Gerrera nie należy już do Rebelii i przez swoje czyny dorobił się miana wyrzutka, jakim był, gdy spotkaliśmy go w Łotrze 1.

Pojawiło się również kilka zrzutów z najbliższego epizodu. Powracają Rex i Agent Kallus!

Nowy odcinek animowanej serii zadebiutuje w najbliższy poniedziałek (23.10.2017).


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.