Saga Star Wars

W listopadzie „Przebudzenie Mocy” w telewizji TVN!

TheForceAwakens

Jak podaje strona Świat Star Wars, powołując się na informację zdobytą od Biura Reklam TVN, już 17 listopada we wspomnianej stacji telewizyjnej wyemitowany zostanie VII Epizod Gwiezdnych Wojen, czyli Przebudzenie Mocy.

Seans odbędzie się w ramach pasma SuperKino. Emisja przewidziana jest na godz. 20:00, zaś powtórkę będzie można zobaczyć 22 listopada o godz. 22:55.

tvn przebudzenie mocy

Reżyserem widowiska jest J.J Abrams, który niedawno został także wybrany na reżysera IX Epizodu, mającego zadebiutować w kinach pod koniec 2019 roku. Listopadowy seans to dla wielu fanów świetna okazja, by przypomnieć sobie VII Epizod przed grudniową premierą filmu reżyserii Riana JohnsonaGwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.