Gry

Electronic Arts ujawnia kolejną aktorkę podkładającą głos w polskim dubbingu „Star Wars: Battlefront II”

dereszowska leia organa

Electronic Arts ujawniło dziś rano kolejną polską aktorkę, która podłoży swój głos w grze Star Wars: Battlefront II. Jest nią Anna Dereszowska, która wcieli się w rolę Księżniczki Lei Organy.

W związku z powyższym opublikowano krótki materiał wideo z nagrań dźwiękowych oraz wypowiedź aktorki na temat jej roli.

Anna Dereszowska jest już drugą znaną gwiazdą, która użyczy swego głosu w polskim dubbingu gry. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Mirosław Zbrojewicz wcieli się w samego Dartha Vadera.

Przy okazji tych informacji warto przypomnieć, że w wersji na komputery osobiste (Origin) polski dubbing będzie jedynym dostępnym, jeżeli zakupimy grę w jakimkolwiek polskim sklepie. Tym graczom, którym zależy na usłyszeniu oryginalnych głosów postaci, pozostaje jedynie zdobycie gry w dystrybucji zagranicznej.

Star Wars: Battlefront II gracz stanie się częścią nowej przygody w uniwersum Star Wars. Wraz z komandor Iden Versio oraz wieloma spośród ulubionych postaci pozna nową, ekscytującą opowieść dziejącą się po wydarzeniach z filmu Powrót Jedi. Tryb wieloosobowy pozwoli graczom wcielić się w słynnych bohaterów gwiezdnej sagi, pilotować niesamowite pojazdy, odwiedzić przepiękne światy i rozwijać swoje umiejętności jako jedna z czterech wyjątkowych klas żołnierskich.

Gra Star Wars™ Battlefront II ukaże się 17 listopada 2017 r. w pełnej polskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.