Saga Star Wars

Adam Driver zdradził, kim naprawdę jest Rey?

maxresdefault (2)

Adam Driver, który wciela się w rolę Kylo Rena w najnowszej trylogii Gwiezdnych Wojen, udzielił niedawno wywiadu dla dla magazynu GQ. Z ust aktora padło wtedy kilka zdań na temat Rey. Dość powiedzieć, że słowa Adama na nowo rozpaliły umysły fanów snujących teorie o głównej bohaterce.

Jak mówi Driver:

„Pamiętam początkowe rozmowy, że wszystko tutaj jest rozwarstwione i dopiero ewoluuje, a Kylo wcale nie jest osobą, którą stara się udawać przed innymi. To wrażliwy dzieciak, który nie wie, jak spożytkować swoją potężną energię. Gdy zakłada maskę na twarz, wchodzi w określoną rolę. Z takim pomysłem wyszedł w każdym razie J.J. Abrams i Rian Johnson ciągnie ten wątek dalej (…). Mamy również sekretną tożsamość księżniczki, która ukrywa, kim naprawdę jest, by móc przetrwać. Ona i Kylo Ren kryją się za swoimi sztuczkami.”

Nietrudno odgadnąć, że fragment, który tak pobudził fanów, to wzmianka o „księżniczce” skrywającej swoją prawdziwą tożsamość. Pierwsza osoba, jaka przychodzi na myśl większości, to Rey. Czy to jednak możliwe, że Driver w wywiadzie zdradził tak istotny fakt na temat postaci granej przez Daisy Ridley? Oznaczałoby to, że młoda mieszkanka Jakku może być córką Lei, a co za tym idzie, także siostrą Kylo. Niewykluczone, że może pochodzić z innego wpływowego rodu, który do tej pory nie był związany z Sagą.

Wieści te powinniśmy mimo wszystko potraktować z dużym dystansem. Jak wiemy, artykuł pojawił się w oficjalnym magazynie i ciężko uwierzyć, że Lucasfilm po prostu przepuściłby do publikacji tak istotne informacje o bohaterce nadchodzącego filmu. Być może Driver po prostu stara się zmylić fanów i bawi się z krążącymi teoriami.

A może to prawda i niepotrzebnie doszukujemy się drugiego dna? Czas pokaże. Polska premiera Ostatniego Jedi już 14 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.