Filmy

Pojawił się japoński plakat „Ostatniego Jedi”, a na nim Luke w zaskakującej konfiguracji!

thelastjedi_internationalposter cover

Po 37 latach możemy zobaczyć Luke’a Skywalkera z jego niebieskim mieczem świetlnym! To wszystko za sprawą ukazanego dziś japońskiego plakatu Ostatniego Jedi, który stanowi wariację swojego amerykańskiego odpowiednika z czasu publikacji finalnego zwiastuna filmu.

Grafikę znajdziecie poniżej:

thelastjedi_internationalposter

Jak możecie zauważyć, plakat różni się także umiejscowieniem Luke’a i Rey. Tym razem pośrodku wyeksponowana jest bohaterka, zaś Mistrz Jedi zajmuje jej miejsce po lewej stronie.

Niewykluczone, że w filmie dane nam będzie zobaczyć Skywalkera w akcji z ostrzem po swoim ojcu. My w każdym razie mamy nadzieję, że właśnie tak będzie! Pojawia się tutaj jednak pytanie, dlaczego Luke nie posługuje się zielonym mieczem z Powrotu Jedi? Coż, odpowiedź na to pytanie poznamy za 45 dni.

Niżej macie porównanie plakatu z oryginałem sprzed kilku tygodni:

The Last Jedi plakat


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.