Seriale

Klip 7. odcinka „Star Wars Rebels” – Lothalskie Wilki ponownie ratują Ezrę

Loth_Wolf

Oficjalny kanał Star Wars zamieścił klip przyszłotygodniowego epizodu serialu Star Wars: Rebelianci. W odcinku o tytule Kindred załoga Ducha ponownie znajdzie się w opałach na rodzinnej planecie Ezry – Lothal. Wilki z Lothal pomogą naszym bohaterom wydostać się z opresji.

Klip możecie obejrzeć poniżej:

Drugi z epizodów zaplanowanych na najbliższy poniedziałek nosi tytuł Crawler Commandeers. Załoga Ducha, która desperacko próbuje skontaktować się z dowództwem Rebelii, przejmuje statek górniczy posiadający na swoim pokładzie urządzenia komunikacyjne dalekiego zasięgu. Plany bohaterów zostają jednak pokrzyżowane przez Imperium.

 

Nieco wcześniej ukazał się kolejny odcinek Rebels Recon, czyli analiza dwóch ostatnich epizodów serii: The Occupation oraz Flight of the Defender. Zainteresowanych odsyłamy do materiału wideo:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.