Filmy

Nowy wpis z oficjalnej japońskiej strony Star Wars – powiązanie Kylo Rena i Rey

Kylo_rens_hand

Po raz kolejny w ciągu ostatnich dni źródła z Kraju Kwitnącej Wiśni dostarczają nam ciekawych informacji o bohaterach Ostatniego Jedi. Dzisiejszy wpis z oficjalnej japońskiej strony Star Wars przybliża nam powiązania pomiędzy Kylo Renem i Rey.

Przetłumaczyliśmy dla Was wspomniany fragment z angielskiej translacji, która znalazła się na portalu StarWarsNewsNet.com:

„Światło? Ciemność? Rey i Kylo – dwójka ludzi, którzy wydają się poruszać między dwiema domenami. Nowy, zaskakujący rozwój wypadków czeka na nich w Star Wars: The Last Jedi.

Choć świat był zszokowany widząc, że dłoń oferowana Rey należała do Kylo Rena, wciąż nie wiemy, czy przyszłość, jaka ich czeka, będzie domeną Światła czy Ciemności. Oboje są targani wiatrami potężnej Mocy.

Rey, która w poprzednim filmie przebudziła w sobie Moc, niesie ze sobą poczucie zagubienia i niepewności; czy zostanie zabrana przez Ciemność…? Kylo, który zabił Hana Solo, pomimo faktu, że był jego prawdziwym ojcem; czy niewielka lecz potężna iskierka, wciąż tląca się w jego sercu, będzie w stanie przywrócić go Światłu?

Dwie postacie, które zdają się być swoimi odbiciami; nie możemy oderwać od nich spojrzenia choćby na chwilę!

Skupcie wzrok na Rey i Kylo – dwójce, która wzajemnie na siebie oddziałuje.”

Opis brzmi bardzo ciekawie i zdaje się do pewnego stopnia potwierdzać teorie fanów na temat „zamiany ról”, jaka nastąpi pomiędzy Kylo i Rey – pierwsze z nich powróci do Światła, zaś drugie odda się Ciemności.

Słowa te należy oczywiście interpretować z dużą dozą rezerwy – jest bardzo prawdopodobne, że stawiane w tekście pytania mają celowo wprowadzić fanów w błąd, podsycając przedpremierowe teorie.

Do 14 grudnia już niewiele czasu. My nie możemy się doczekać, a Wy?


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.