Filmy

Nowe zdjęcie Rose Tico oraz wywiad z odtwórczynią roli

Rose Tico

Reporter magazynu Entertainment WeeklyAnthony Breznican, przeprowadził wywiad z Kelly Marie Tran – odtwórczynią roli Rose Tico w Star Wars: The Last Jedi. Przy okazji publikacji na łamach EW pojawiło się nowe zdjęcie, które zdradza interesujący szczegół o bohaterce.

Jak możecie zauważyć na zdjęciu tytułowym, Rose ma ubrany naszyjnik, na którego końcu znajduje się specyficzna ozdoba w postaci półksiężyca z wyrytymi na nim symbolami. Kelly twierdzi, że ozdoba ma duże znaczenie dla Rose:

„To zdecydowanie rzecz, która jest ważna dla przeszłości Rose. Nosi go przy sobie przez cały film i ma dla niej dużo głębsze znaczenie, niż można odczytać z jego kształtu na pierwszy rzut oka. I to właściwie wszystko, co mogę na ten temat powiedzieć.”

Słowa Tran sugerują, że Ostatni Jedi przyniesie nam pewne odpowiedzi na temat fabularnego tła towarzyszki Finna. Ozdoba na szyi Rose stanowi ciekawy punkt zaczepienia i automatycznie przywodzi na myśl naszyjnik z kryształem kyber, który nosiła Jyn Erso w Łotrze 1. Możliwe, że będziemy mogli dostrzec pewne podobieństwa w obu przypadkach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.