Gry

EA zapowiada zmiany w systemie skrzynek i postępów w grze „Star Wars: Battlefront II”

battlefront-ii-06

Po październikowych otwartych beta testach gry Star Wars: Bettlefront II pojawiło się wiele uwag ze strony społeczności graczy odnośnie systemu skrzynek i rozwoju postaci. Wygląda na to, że Electronic Arts, które odpowiada za produkcję gry, uważnie wsłuchiwało się w konstruktywną krytykę fanów. Na oficjalnym blogu producenta pojawił się wpis o zmianach, jakie postanowiono wprowadzić w systemie zakupu skrzynek z ekwipunkiem oraz w zasadach rozwoju naszych bohaterów.

Jak pisze EA:

„Beta dała nam niezwykle cenną szansę przetestowania wszystkich systemów gry w działaniu i poprawienia szczegółów w celu lepszego zrównoważenia rozgrywki. Kilka tygodni temu zapowiedzieliśmy, że ponownie przyjrzymy się systemowi postępów. Uwzględniliśmy Wasze opinie na temat bety i z przyjemnością przedstawiamy wam nasze plany na dzień premiery.”

Poniżej znajdziecie szczegółową listę zmian, które opracowali deweloperzy:

  • Ze skrzyń usunięte zostały gwiezdne karty poziomu heroicznego, czyli najwyższego dostępnego w momencie premiery. Aby zapewnić wszystkim równe szanse, gwiezdne karty będą dostępne przede wszystkim poprzez system tworzenia, za wyjątkiem specjalnych kart poziomu heroicznego, dostępnych dzięki zamówieniom przedpremierowym, Edycjom Specjalnym i zestawom startowym.
  • Aby tworzyć ulepszone gwiezdne karty, trzeba będzie osiągnąć określoną rangę. Sprawi to, że niemożliwe stanie się kupienie kilku skrzyń, wymianę ich zawartości na materiały do tworzenia i natychmiastowe wykorzystanie ich do otrzymania niezwykle potężnych kart. Ulepszanie gwiezdnych kart i odblokowywanie zdolności tworzenia gwiezdnych kart wyższych poziomów będzie możliwe wyłącznie poprzez zdobywanie kolejnych rang w trakcie rozgrywki.
  • Poszczególne modele broni odblokowywane będą po osiągnięciu określonych kamieni milowych. Choć wybrana ich część jest dostępna w skrzyniach, resztę można otrzymać wyłącznie poprzez rozgrywkę. Chcecie odblokować nową broń dla ciężkiego strzelca? Grajcie nim, a otrzyma kolejne rodzaje broni. 
  • Sprzęt i przedmioty dla danej klasy są odblokowywane w trakcie rozgrywki tą klasą. Rozwijając swoją ulubioną klasę, będziecie osiągać kamienie milowe zapewniające przeznaczone dla niej skrzynie. Zawierają one gwiezdne karty i części do tworzenia, które pomogą w rozwoju danej klasy.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że system skrzyń i nagród, które można w bardzo szybki sposób zdobyć za pomocą waluty premium, będzie stanowił duże zagrożenie dla balansu rozgrywki w drugim Battlefroncie już od pierwszego dnia po premierze gry. Miło widzieć, że EA poszło w tej kwestii po rozum do głowy i twórcom jednak zależy na zachowaniu właściwego balansu rozgrywki.

Gdyby tak jeszcze pozwolili graczom na PC zmieniać swobodnie język z polskiego dubbingu na angielski… Ale cóż, nie można mieć wszystkiego, prawda?

Gra Star Wars™ Battlefront II ukaże się 17 listopada 2017 r. na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.