Filmy

Historia Rey i Finna nie skończy się na IX Epizodzie Gwiezdnych Wojen

072

IX Epizod będzie jednocześnie końcem najnowszej trylogii sagi Gwiezdnych Wojen. Jak się jednak okazuje, nie będzie to zakończenie historii Rey, Finna i innych bohaterów filmów J.J. Abramsa i Riana Johnsona.

Szefowa Lucasfilmu, Kathleen Kennedy, wypowiedziała się ostatnio na ten temat w najnowszym odcinku serii The Star Wars Show:

„Aktualnie jesteśmy w trakcie rozmów na temat następnych 10 lat historii w świecie Star Wars. Rozglądamy się, w jakim kierunku możemy je dalej poprowadzić.”

Później Kathleen dodaje:

„Myślimy o przyszłych historiach z nowymi bohaterami: Rey, Finnem, Poe i BB-8 – ale patrzymy też w kierunku ludzi zainteresowanych pojawieniem się w tym uniwersum po raz pierwszy, by zabrać nas w miejsca, w których jeszcze nie byliśmy. To wszystko jest bardzo ekscytujące, bo stoi przed nami otworem rozległa i odległa galaktyka.”

Jesteśmy ciekawi, w jakich kierunkach zdecydują się pójść twórcy Gwiezdnych Wojen. Prócz wymienionych wcześniej historii, w planach rzekomo jest przecież samodzielny film o Obi-Wanie Kenobim, a niewykluczone, że także o Mistrzu Yodzie.

A Wy, o kim lub o czym chcielibyście zobaczyć nowe filmy w świecie Star Wars?

Poniżej możecie obejrzeć pełny wywiad z Kathleen:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.