Seriale

Poznaliśmy tytuły dwóch odcinków „Rebeliantów”, które pojawią się po zimowej przerwie

Rebels poster

W najbliższy poniedziałek czeka nas ostatni w tym roku odcinek 4. sezonu serialu Star Wars: Rebelianci. Animowana seria powróci do nas dopiero w styczniu 2018 roku i wtedy też otrzymamy finał przygód załogi Ducha. Dzięki portalowi Fernsehserien.de poznaliśmy prawdopodobne tytuły dwóch przyszłorocznych epizodów.

Brzmią one Allegiance i One Giant Step Ahead. Choć nie zdradzają żadnych szczegółów na temat fabuły, to drugi z nich może sugerować, iż ukazany zostanie w nim jakiś przełomowy moment.

Jeszcze w tym roku powinniśmy spodziewać się trailera kontynuacji serii, który rzuci nieco więcej światła na los czekający Ezrę, Sabine, Herę, Kanana, Zeba i Choppera.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.