Filmy

Disney zapowiada nową trylogię Gwiezdnych Wojen, którą wyreżyseruje Rian Johnson!

1200px-Star_Wars_Logo.svg

W opublikowanym właśnie nowym odcinku The Star Wars Show zapowiedziano powstanie nowej trylogii Gwiezdnych Wojen, która ukaże się po IX Epizodzie Sagi! Reżyserem wszystkich części kolejnej serii filmów ma być odpowiedzialny za Ostatniego Jedi Rian Johnson.

Jak twierdzi TSWS, kolejna trylogia nie będzie bezpośrednią kontynuacją sagi Skywalkerów i skupi się na całkiem nowych bohaterach oraz wydarzeniach, które będą rozgrywały się w nieznanych dotąd fanom zakątkach galaktyki. Można zatem założyć, że nie będzie to elementem głównego nurtu uniwersum, lecz samodzielna seria, która opowie nową historię. Jednak na potwierdzenie tych przypuszczeń będziemy musieli zaczekać.

Pełny odcinek z zapowiedzią możecie obejrzeć poniżej:


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.