Gry

Obejrzyjcie pierwsze 15 minut singlowej kampanii z gry „Star Wars: Battlefront II”

star-wars-battlefront-2-story-1

Serwis IGN opublikował dziś wideo pierwszych 15 minut rozgrywki z kampanii dla pojedynczego gracza w Star Wars: Battlefront II. We fragmencie możemy zobaczyć schwytanie Iden Versio przez rebeliantów oraz ucieczkę bohaterki z okrętu Sojuszu.

EA poinformowało również fanów o dodatkowej zawartości związanej z Ostatnim Jedi, która będzie dodawana do Battlefronta w następnych tygodniach po premierze gry. Nowa zawartość z pewnością ułatwi fanom oczekiwanie na grudniową premierę filmu. Poniżej znajdziecie szczegóły nadchodzących DLC:

  • Wszystko zależy od wybranej strony. 5. grudnia będziesz mógł wybrać, czy chcesz walczyć po stronie Ruchu Oporu czy też wesprzesz Najwyższy Porządek. Twój wybór jest ważny, ponieważ od niego zależą wyzwania, w których będziesz partycypował i zdobywał unikalne nagrody dla swojej frakcji.
  • Porządnie dozbrajamy się 13. grudnia. Twój ulubiony były szturmowiec, Finn, dołącza do walki po stronie Ruchu Oporu, zaś Kapitan Phasma stanie na polu bitwy w imię Najwyższego Porządku. Będziesz mógł w ciągu tego weekendu zakupić ich za kredyty w grze. Frakcja, która wygra ilością ukończonych wyzwań, otrzyma dodatkową nagrodę w postaci skrzyni z potężnymi ulepszeniami dla Finna lub Kapitan Phasmy.
  • Pojawią się także nowe lokacje i pojazdy. 13. grudnia dodana zostanie zawartość z nadchodzącego filmu Star Wars™: The Last Jedi. Otrzymamy nową mapę na planecie Crait, mapę nad planetą D’Qar dla trybu Atak Gwiezdnych Myśliwców oraz nowy pojazd bohatera – RZ-2 A-winga Tallie Lintry. X-wing T-70 Poe Damerona zostanie także ulepszony o nową umiejętność inspirowaną Ostatnim Jedi.
  • Iden Versio powraca. W dodatku Star Wars™ Battlefront™ II Resurrection dołączysz do komandor Iden Versio, w czasie, gdy Najwyższy Porządek zaczyna rosnąć w siłę. Ten nowy rozdział gry Star Wars™ Battlefront™ II będzie dostępny dla wszystkich graczy już od 13. grudnia.
  • Twój wybór frakcji będzie miał znaczenie. Przez cały grudzień będziesz mógł obserwować, jak progresja twojej frakcji wpływa na całą grę, podczas gry ty będziesz latał ze swoimi sojusznikami, próbując przechylić szalę zwycięstwa na waszą stronę.

the last jedi season

Premiera Star Wars™ Battlefront™ II już 17 listopada na platformach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.