Seriale

Powstanie serial aktorski w świecie Star Wars!

Star-Wars-TV-series

Późnym wieczorem dowiedzieliśmy się, że Rian Johnson wyreżyseruje nową trylogię Gwiezdnych Wojen, która nie będzie skupiać się na historii rodu Skywalkerów. Okazuje się jednak, że to nie koniec rewelacji, jakie przygotował dla nas Disney. CEO koncernu, Bob Iger, poinformował także, iż wytwórnia stworzy serial aktorski z akcją osadzoną w świecie Star Wars. Dostęp do niego będzie można uzyskać poprzez powstającą platformę streamingową Disneya, która wystartuje w 2019 roku. 

Nie wiadomo jeszcze, jakie wątki będzie poruszał serial ani gdzie zostanie umiejscowiony pod względem chronologii. Faktem jest jednak, iż będzie to duże wydarzenie, ponieważ byłby to pierwszy tego typu twór związany z Odległą Galaktyką. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać jedynie animowane serie bądź miniserie.

Może Wy macie jakiś pomysł na tematykę takiego serialu? Co chcielibyście w nim zobaczyć? Podzielcie się opiniami w komentarzach!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.