Gry

Electronic Arts obniża koszt bohaterów w „Star Wars: Battlefront II”

bf2_Open

W ostatnich dniach dość głośna stała się kwestia bohaterów z gry Star Wars: Battlefront II, a konkretnie problem stanowił koszt ich zakupu. Okazało się, że aby odblokować postać samego tylko Luke’a Skywalkera lub Dartha Vadera gracze musieliby spędzić w grze około 40 godzin, nie kupując przy tym żadnych innych przedmiotów. Sprawa mocno podgrzała atmosferę pośród społeczności.

Po początkowej próbie bronienia swojego stanowiska na Redditcie, która zaowocowała najbardziej minusowanym komentarzem w historii serwisu, EA postanowiło wysłuchać głosu fanów – oficjalnie ogłoszono obniżenie kosztów wszystkich bohaterów o 75 %.

Wpis z oficjalnego bloga wydawcy brzmi:

„Postanowiliśmy zmniejszyć koszt topowych herosów o 75 procent. Luke Skywalker i Darth Vader będą od teraz do kupienia za 15000 kredytów, Palpatine, Chewbacca i Leia za 10000 kredytów, a Iden za 5000 kredytów. Opierając się na tym, co widzieliśmy w wersji testowej, uważamy, że taki koszt będzie dobrym kompromisem między przystępnością tych jednostek a poczuciem, że ich odblokowanie jest sporym osiągnięciem dla każdego gracza.”

Zmiany zostały już wprowadzone, więc gdy w piątek Battlefront II oficjalnie zadebiutuje w Polsce, zakup bohaterów nie powinien być już tak problematyczny dla większości graczy.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.