Saga Star Wars

Przypominamy – już jutro „Przebudzenie Mocy” w telewizji TVN

star-wars-the-force-awakens-print-by-gabz

Miesiąc temu informowaliśmy Was o planowanej na listopad emisji Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy, która będzie miała miejsce w telewizji TVN. Przypominamy więc, że film wyemitowany zostanie już jutro, 17 listopada. Seans odbędzie się w ramach pasma Superkino. Rozpoczęcie filmu przewidziane jest na godz. 20:00, zaś powtórkę będzie można zobaczyć 22 listopada o godz. 22:55.

Reżyserem widowiska jest J.J Abrams, który niedawno przejął również reżyserię IX Epizodu, mającego zadebiutować w kinach pod koniec 2019 roku. Listopadowy seans to dla wielu fanów świetna okazja, by przypomnieć sobie VII Epizod przed grudniową premierą filmu stworzonego przez Riana Johnsona – Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.