Książki i komiksy

Powstanie powieść poświęcona Padme Amidali

image_de6fe408

Wiarygodny i sprawdzony portal Jedi-bibliothek.de dotarł do bardzo ciekawych informacji dotyczących nowej powieści ze świata Star Wars, mającej ukazać się w przyszłym roku.

Z przecieków dowiadujemy się, że jej główną bohaterką zostanie królowa Naboo, późniejsza senator, małżonka Anakina Skywalkera i matka Luke’a oraz Lei – Padme Amidala.

Na razie nie wiadomo, w jakim okresie życia Padme ma zostać osadzona powieść ani o czym opowie, ale niemiecki portal ustalił, że będzie ona należała do kategorii wiekowej young adult, a więc tej samej, co Utracone Gwiazdy, Rebel Rising i Leia. Princess of Alderaan. Biorąc pod uwagę świetną jakość wspomnianych tytułów, powinniśmy spodziewać się kolejnej ciekawej pozycji nowego kanonu. Na podstawie Utraconych Gwiazd możemy również założyć, iż powieść ukaże nam przekrój przez całe życie bohaterki, choć wszystko oczywiście zależy od tego, kto zajmie się jej pisaniem.

Premiera zaplanowana jest na 24 kwietnia 2018 roku.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.