Saga Star Wars

Co czeka rodzeństwo Skywalker w „The Last Jedi”? Mark Hamill odpowiada

Star_Wars_The_Last_Jedi_-_Promotional_Image

Światło dzienne ujrzała dziś trzecia seria artykułów o Ostatnim Jedi od Entertainment Weekly. Tym razem Mark Hamill w wywiadzie odnosi się do Luke’a i Lei oraz tego, co czeka w filmie rodzeństwo Skywalker.

Jak mówi Mark:

„Luke pragnie mieć tę rodzinę, którą zyskał w Oryginalnej Trylogii, lecz aktualnie jest w momencie swojego życia, gdy to wszystko odrzucił. Ważnym pytaniem jest tutaj, dlaczego nie odpowiedział Lei podczas wydarzeń z Przebudzenia Mocy? Jest sporo pytań, na które nie poznasz odpowiedzi dopóki nie zobaczysz tego filmu.

[Luke – przyp. red.] nie jest już naiwnym chłopcem z farmy. Jest nieco wojowniczą postacią, która jednocześnie zdaje się nosić na barkach ciężar całego świata.”

Star-Wars-The-Last-Jedi-Laura-Dern-as-Admiral-Holdo-and-Carrie-Fisher-as-General-Leia-Organa-Behind-the-Scenes

W The Last Jedi pojawi się nowa bohaterka w postaci Admirał Holdo, która najprawdopodobniej przejmie dowództwo nad Ruchem Oporu. Taki obrót spraw może sugerować, że Leia ustąpi jej miejsca, by móc skupić się na osobistej misji odnalezienia brata bliźniaka i swojego syna. Oto, co na ten temat mówi Mark Hamill:

„Leia i Luke dowiedzieli się o łączącej ich relacji dopiero pod koniec Powrotu Jedi, ale ich prawdziwym spoiwem jest przygoda, którą wspólnie przeżyli. Przeszli razem przez kawał ciężkiej drogi.

Dla Luke’a bardzo ważne jest poczucie, że ma oparcie w rodzinie. Myślę, że on naprawdę mocno ją kocha. Tak właściwie, to nie mogę oddzielić Lei od Carrie, tak jak siebie od Luke’a, bo my naprawę byliśmy dla siebie jak bliźniaki. Nieraz się awanturowaliśmy; były okresy, gdy byliśmy dla siebie ciepli, ale też strasznie chłodni. Mimo to, mogły mijać miesiące, a nawet lata, ale wystarczyło ich [Luke’a i Leię – przyp. red.] zobaczyć i to było jak…”

Możemy się tylko domyślać, co dalej chciał przekazać nam Mark. Choć nie wiemy, czy rodzeństwu ostatecznie uda się spotkać, to możemy być pewni, że za kilka tygodni czeka nas sporo słodko-gorzkich momentów podczas seansu Ostatniego Jedi.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.