Saga Star Wars

Mark Hamill apeluje w Internecie: „Nie spoilerujcie innym Ostatniego Jedi”

mark-hamill-interview-tallC

Do ukazania się Ostatniego Jedi na srebrnych ekranach pozostało zaledwie 18 dni, zatem nieubłaganie zbliża się niebezpieczny czas dla wszystkich tych, którzy nie wybiorą się do kin w dniu premiery lub prapremiery. Pośród wielomilionowej społeczności zawsze znajdzie się kilka osób, które stwierdzą, że popsucie innym radości z poznawania filmu na własną rękę to dobra zabawa, więc o spoilery w mediach społecznościowych nie będzie trudno. Odtwórca roli Luke’a Skywalkera, Mark Hamill, zaapelował do fanów, by powstrzymali się od podobnych praktyk.

„Oczekiwanie na VIII Epizod już prawie zakończone! Pozwólcie, że przy tej okazji osobiście poproszę was o to, abyście wszystko, co stanie się w Ostatnim Jedi zachowali w tajemnicy tak długo, jak to tylko możliwe. Z góry wszystkim dziękuję!”

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do prośby Marka. Gorąco apelujemy, żebyśmy wszyscy uszanowali ten ważny dla niemal każdego fana czas.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.