Saga Star Wars

Nowe ujęcie Snoke’a dzięki magazynowi Empire oraz wywiad z odtwórcą roli – Snoke mroczniejszy od Palpatine’a?

Snoke

Empire Magazine opublikował krótki wywiad z odtwórcą roli Przywódcy Snoke’a, Andym Serkisem, który wypowiedział się na temat granego przez siebie antagonisty. W wywiadzie pojawiło się również zdjęcie, ukazujące lidera Najwyższego Porządku z nowej perspektywy (widzicie je powyżej).

Oto, co na temat swojej postaci miał do powiedzenia Serkis:

„Snoke jest cholernie mroczny; mroczniejszy od samego Palpatine’a. Jest wyniszczony przez tę przedziwną chorobę, a jego ciało jest powykręcane jak korkociąg i niesamowicie osłabione, przez co bardzo wrażliwe. Pod tą wrażliwością kryją się jednak potężne pokłady nienawiści.

Zdecydowanie nie jest Sithem, ale stoi w samym środku Ciemnej Strony Mocy. Nie zdradzając zbyt wiele, dodam tylko, że jego Moc zaczyna powoli rosnąć.”

Stwierdzenie, że ktoś jest mroczniejszy od samego Palpatine’a jest dość odważnym posunięciem. Czas pokaże, czy słowa będą miały pokrycie w rzeczywistości.

Premiera Star Wars: The Last Jedi już za 15 dni.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.