Filmy

Świeże zdjęcie DJ’a od Empire Magazine oraz wypowiedź Benicio Del Toro

DJ

Empire kontynuuje publikację treści powiązanych z Ostatnim Jedi. Brytyjski magazyn udostępnił dziś świeżą fotografię DJ’a (widoczna powyżej), w którego rolę wciela się Benicio Del Toro. Aktor dodał także kilka słów na temat swojego bohatera.

Jak mówi Del Toro:

„Ten bohater mógłby wyjść prosto z piosenek Boba Dylana albo Toma Waitesa, a może nawet powieści Dostojewskiego. Jest niczym charakter prosto od Dickensa; było wiele podobnych do niego postaci w historii literatury.

W pewnym sensie jest jak nóż: jeśli złapiesz go za ostrze, to się skaleczysz. Ale jeśli chwycisz za rękojeść, może być bardzo, bardzo użyteczny.”

Postać DJ’a wydaje się bardzo tajemnicza, ale jednocześnie łatwa do rozszyfrowania. Opis Del Toro sugeruje, że nie należy on do osób zbyt przyjacielskich, ale przydatnych, jeśli nimi dobrze pokierować (lub odpowiednio zmotywować). Jestem bardzo ciekaw, jak bohater wypadnie w filmie.

Do premiery Star Wars: The Last Jedi pozostało 14 dni.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.