Saga Star Wars

Film zza kulis „The Last Jedi” przedstawiający trening aktorów w walce mieczem i kosturem

DaisyRidleyTraining

Oficjalny kanał Star Wars opublikował na YouTube wideo zza kulis powstawania Star Wars: The Last Jedi. Filmik skupia się na przedstawieniu treningu, przez który przechodzili poszczególni aktorzy, biorący udział w sekwencjach walki bronią białą (tudzież świetlną).

Widzimy ćwiczącą w walce kosturem i mieczem świetlnym Daisy Ridley, Gwendoline Christie z piką, Johna Boyegę z bronią energetyczną, Kelly Marie Tran z czymś na kształt pałki policyjnej oraz Adam Drivera z charakterystycznym mieczem Kylo Rena. Z materiału można wywnioskować, że wszystkie sceny batalistyczne nagrywane były wyłącznie przy udziale aktorów; nigdy nie zastępowali ich kaskaderzy, jak często ma to miejsce w produkcjach, gdzie pojawia się walka zręcznościowa.

W Ostatnim Jedi czeka nas zapewne sporo widowiskowych starć. Tym bardziej nie możemy się doczekać premiery, która nastąpi już 14 grudnia!


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.