Przeskocz do treści
Reklamy

Zdjęcie oraz opis Generała Huxa od magazynu Empire

Hux

Empire Magazine kontynuuje serię publikacji związanych z The Last Jedi. Dziś na stronę magazynu trafiła nowa fotografia Generała Huxa (widoczna powyżej) oraz krótki opis antybohatera, który przedstawił wcielający się w niego Domhnall Gleeson.

„Przez wydarzenia z poprzedniej części został on [Hux – przyp. red.] zepchnięty do miejsca, gdzie jego pozycja jest mocno zagrożona. Wiadomo, że ludzie robią naprawdę głupie rzeczy, gdy są zdesperowani. Hux i Kylo Ren rywalizują o władzę i uwagę Lidera Snoke’a; obaj są pretendentami do tronu, a Hux ma nadzieję, że Ren szybko i spektakularnie odpadnie, aby to on mógł samodzielnie przejąć stery. Wie, że w przeciwnym wypadku czeka go bezpośrednia walka, którą równie dobrze może przegrać.”

Hux zdecydowanie jest postacią z potencjałem, który, moim zdaniem, nie został do końca wykorzystany w Przebudzeniu Mocy. Liczę na to, że Ostatni Jedi odwróci nieco złą passę i zobaczymy Domhnalla Gleesona w naprawdę ciekawej kreacji.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: