Saga Star Wars

Od jutra saga Star Wars w telewizji TVN – zaczynamy od „Mrocznego Widma”

N-BktkqTURBXy9jNDVjODM1ZmVhNDUwZDY4N2ZmODRjOWVjZGY2ZTE5OS5qcGVnkpUDAMyBzRBozQk6kwXNAxTNAbw

W związku ze zbliżającą się premierą Gwiezdnych Wojen: Ostatniego Jedi w telewizji TVN ponownie zagoszczą wszystkie filmy sagi Star Wars.

Maraton rozpoczniemy od Mrocznego Widma już jutrzejszej niedzieli (03.12.2017) o godzinie 21:35. Powtórka planowana jest na poniedziałek (04.12.2017) o 23:35.

Każdy kolejny epizod będzie pojawiał się co niedzielę o tej samej  porze.

Federacja Handlowa rozpoczęła blokadę planety Naboo. Mistrz zakonu Jedi – Qui-Gon Jinn – i jego uczeń-padawan – Obi-Wan Kenobi – otrzymują nakaz rozwiązania konfliktu. Jednak federacja zawarła przymierze z tajemniczym Darthem Sidiousem i otrzymuje od niego nakaz zamordowania Jedi. Ci jednak pokonują przeciwników. Lądują na Naboo, gdzie, uciekając przed wojskami federacji, ratują od śmierci Jar Jar Binksa – niezdarnego Gunganina skazanego na wygnanie.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.