Filmy

Daisy Ridley prostuje swoją wypowiedź na temat grania Rey po IX Epizodzie

Rey The Last Jedi

Nie tak dawno temu pisaliśmy o wypowiedzi Daisy Ridley dla magazynu Rolling Stone. W trakcie rozmowy aktorka dość zawile oznajmiła, że nie jest zainteresowana odtwarzaniem roli Rey po zakończeniu prac nad IX Epizodem Gwiezdnych Wojen. Biorąc pod uwagę premierę Ostatniego Jedi, która jest praktycznie za pasem, wypowiedź ta była dość zaskakująca. Daisy postanowiła sprostować swoje słowa z ostatniego wywiadu, ponieważ, jak stwierdziła, została źle odebrana przez czytelników.

Jak mówi Ridley:

„Kiedy podpisałam kontrakt, opiewał on na trzy filmy… I właśnie tam widziałam koniec tej historii. To samo na ten temat powiedział J.J. Abrams. Wygląda na to, że większość osób zrozumiała mnie tak, jakbym po zakończeniu prac nie chciała mieć nic wspólnego z tym wszystkim, ale to całkowita nieprawda.”

Cóż, aktualne słowa Daisy są miodem na nasze serca, bo postać Rey jest na tyle ciekawa i angażująca, że ograniczenie jej historii do trzech filmów byłoby błędem.

Na dzień dzisiejszy nic nie jest przesądzone i wciąż może się okazać, że faktycznie nie zobaczymy już Rey granej przez Ridley, ale dobrze mieć przynajmniej cień szansy i wiedzieć, że aktorka nie skreśla swojego dalszego udziału w przygodach Odległej Galaktyki.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.