Gry

EA zapowiada duże zmiany w „Star Wars: Battlefront II” oraz sezon dodatków z „Ostatniego Jedi”

Battlefront II DLc

Producent gry Star Wars: Battlefront IIElectronic Arts, opublikował dziś na swoim oficjalnym blogu wpis odnoszący się do zmian, jakie w ostatnich dniach wprowadzono w tytule oraz tych, które jeszcze mają nadjeść. Co więcej, z dniem dzisiejszym rusza sezon dodatków do gry inspirowanych Ostatnim Jedi. Już teraz gracze mogą opowiedzieć się po stronie Ruchu Oporu lub Najwyższego Porządku, co zaowocuje specjalnymi nagrodami za rozgrywane mecze.

Poniżej możecie przeczytać pełną treść wpisu:

„W ostatnich paru tygodniach od czasu ukazania się Star Wars™ Battlefront™ II wydarzyło się naprawdę wiele. Cieszymy się ze światowej premiery gry, ale jesteśmy świadomi, że nie obyła się ona bez przeszkód. Wyciągnęliśmy sporo wniosków i wprowadzamy stosowne zmiany, aby zagwarantować graczom jak najlepszą zabawę. Na wtorek przygotowaliśmy aktualizację otwierającą sezon Star Wars™ Battlefront™ II z filmem Ostatni Jedi, a wraz z nią wyzwania frakcji, pozwalające w walce o nagrody opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu: Najwyższego Porządku lub Ruchu Oporu.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza natomiast pewne korekty do ekonomii i postępu w grze. Stanowi ona jedynie wstęp do znacznie poważniejszych zmian, których część gotowa jest od teraz.

Zwiększamy wysokość nagród przyznawanych za każdą rundę. Byliśmy zgodni, że ten aspekt wymagał poprawek, zwłaszcza jeżeli chodzi o nagradzanie tych spośród graczy, którzy radzą sobie nieźle w grze. Zwiększamy ilość przyznawanych za grę kredytów. Zmiana obejmie wszystkich, ale odniesie się w szczególności do czołowych graczy w zespołach.

Zdobywaj 3x więcej kredytów w trybie arcade. Jasnym stało się, że gracze osiągają górny limit kredytów w trybie arcade szybciej, niż przypuszczaliśmy. Dlatego też postanowiliśmy temu zaradzić, podnosząc limit do 1500 kredytów. Na dłuższą metę chcielibyśmy wzbogacić ten tryb o nową zawartość, ale w bliskiej perspektywie chcemy wspomóc graczy liczących na nagrody za wykonywanie różnych scenariuszy.

Skrzynie codziennego logowania będą zawierać więcej części niż dotychczas. Zmiana będzie dostrzegalna już od pierwszego logowania do gry. Wytwarzanie gwiezdnych kart umożliwia graczom określanie kierunku awansu postaci – zależy nam na tym, aby mieli na to jeszcze większy wpływ. Od teraz wytwarzanie i ulepszanie kart będzie przebiegać jeszcze szybciej.

W ciągu następnych kilku tygodni rozgrywka wejdzie na wyższe obroty za sprawą sezonu Star Wars™ Battlefront™ II z filmem Ostatni Jedi, wprowadzającym darmowych* bohaterów, mapy i pojazdy. Ulubiony szturmowiec-dezerter, Finn, dołącza do Ruchu Oporu, a kapitan Phasma przybywa na pole walki z rozkazu Najwyższego Porządku. Oprócz nich nowe mapy i pojazdy – w trybie galaktycznego szturmu gracze zawalczą na powierzchni pokrytej solą planety Crait, a w natarciu myśliwców wzlecą nad planetę D’Qar w A-wingu RZ-2 jako Tallie Lintra z najnowszej odsłony filmowej sagi.

Ponadto Iden Versio powraca w kampanii Star Wars™ Battlefront™ II „Odrodzenie”, opowiadającej o okresie wzrostu potęgi Najwyższego Porządku. Te nowe rozdziały trybu fabularnego Star Wars™ Battlefront™ II dla jednego gracza ukażą się już 13 grudnia.

Raz jeszcze dziękujemy za Wasze nieustające zaangażowanie. Uniwersum Star Wars™ jest dla nas wszystkich czymś wyjątkowym i chcemy je poznawać, czerpiąc przy tym jak największą przyjemność. Tym z Was, którzy już grają i dobrze się przy tym bawią, dziękujemy za Wasz poświęcony czas. Mamy mnóstwo planów i już nie możemy się doczekać ich ogłoszenia.”

Wygląda na to, że deweloperzy i decydenci z EA poszli po rozum do głowy, a słuszny gniew graczy, spowodowany nieczystymi zagraniami w mechanice gry, przyniósł oczekiwany efekt.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.