Filmy

Rian Johnson o wyciętych scenach „Ostatniego Jedi” i nowej trylogii Star Wars

null

Rian Johnson wypowiedział się niedawno na łamach Collidera na temat Ostatniego Jedi. Poruszone zostały kwestie długości filmu w wersji przed edycją oraz nowej trylogii w świecie Star Wars.

Reżyser zdradził, że film trwał ponad 3 godziny zanim usunięto z niego niektóre sceny. Okazuje się, że wycięte zostały całe sekwencje, które zdaniem Johnsona były bardzo ciekawe. Z jego słów wynika także, iż trafią one na płyty DVD/Blu-ray, gdy VIII Epizod pojawi się już w sklepowej dystrybucji.

Wideo o cięciach scen znajdziecie poniżej:

Rian dodał również kilka słów odnośnie swoich planów względem nowej trylogii w świecie Star Wars, nad którą ma pracować.

Do premiery Ostatniego Jedi pozostało 9 dni.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.