Gry

Mamy trailer DLC „The Last Jedi” do „Star Wars: Battlefront II”!

Finn Battlefront II

Electronic Arts opublikowało trailer zapowiadający pierwszy sezon dodatków do gry Star Wars: Battlefront II, które tematycznie mają nawiązywać do Ostatniego Jedi.

Materiał wideo znajdziecie poniżej:

W grze pojawią się dwie nowe mapy: dla Galaktycznego Szturmu, która zostanie osadzona na planecie Crait, oraz mapa dla Natarcia Gwiezdnych Myśliwców, czyli przestrzeń kosmiczna nad D’Qar, gdzie w Przebudzeniu Mocy mieściła się baza Ruchu Oporu.

W dodatkach nie zabranie nowych bohaterów. Gracze otrzymają do dyspozycji Finna i Kapitan Phasmę, dla których będą mogli zdobywać specjalne ulepszenia.

To jednak nie wszystko, ponieważ razem z sezonem Ostatniego Jedi zawita do nas kolejny rozdział historii Iden Versio, dziejący się wiele lat po zakończeniu Galaktycznej Wojny Domowej.

Dodatki zadebiutują na dzień przed polską premierą The Last Jedi, czyli 13 grudnia.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.