Przeskocz do treści
Reklamy

Umierający chłopiec chciał spotkać się z Lukiem Skywalkerem

Luke_Skywalker

Mark Hamill, który wciela się w rolę Luke’a Skywalkera w sadze Gwiezdnych Wojen, to jeden z najbardziej uwielbianych artystów w Stanach Zjednoczonych. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ aktor znany jest z tego, że lubi spotykać się ze swoimi fanami i utrzymywać z nimi dobry kontakt. Niedawno ponownie udowodnił, że zasłużył na swoją reputację.

Chłopczyk chory na śmiertelną chorobę bardzo chciał spotkać się z Lukiem Skywalkerem. Cała historia została opisana w sieci przez scenarzystę, Eda Solomona:

„Syn mojego przyjaciela (chłopiec umierał z powodu nieuleczalnej choroby) miał jedno życzenie: chciał spotkać Luke’a Skywalkera. Poczułem, że to ja muszę wykonać telefon, bo jestem jedynym znajomym tej rodziny, który pracuje w przemyśle filmowym. Nie znam Marka osobiście, więc zadzwoniłem po prostu do jego agenta. Wytłumaczyłem, że ten chłopiec z zapałem ogląda Gwiezdne Wojny i marzy o tym, by spotkać nie Marka Hamilla, ale konkretną postać, którą zagrał (choroba trawiła umysł dziecka do tego stopnia, że nie był on w stanie odróżnić, czy Luke jest fikcyjnym bohaterem). Agent raczej niechętnie przedstawił sprawę Markowi i kazał nie robić sobie przesadnej nadziei. Jakieś 90 sekund później zadzwonił do mnie sam Mark Hamill, który od razu się zgodził i podał swój adres domowy. Nie tylko spotkał się z chłopcem, ale odpowiadał na każde zadane pytanie (czasami powtarzające się) przez długie godziny jako Luke. Nawet gdy piszę o tym teraz, wciąż mam łzy w oczach. On miał w sobie ogromne współczucie, był uprzejmy i cierpliwy. Dla tego małego chłopca i jego rodziny to była sprawa ważniejsza niż życie.”

Jeśli czasem zastanawiacie się, za co kochamy Marka Hamilla, to teraz powinniście znać odpowiedź. Być znanym i lubianym aktorem to jedno, ale być aktorem, który jednocześnie jest wspaniałym człowiekiem, to już zupełnie inna sprawa.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: