Filmy

Zaskakujący zwrot akcji w spocie „Ostatniego Jedi”

kylo ren 2 trailer 2

Mimo, że na finiszu, to kampania promocyjna Ostatniego Jedi nie zwalnia nawet na chwilę. Prezentujemy Wam kolejny spot zawierający ciekawie zmiksowaną mieszankę scen doskonale już znanych oraz wcześniej niewidzianych. Jakość jest kiepska, ale zawartość zdecydowanie ją rekompensuje.

A’propos zawartości – pamiętacie naszą klasyfikację trailerów z tekstu o kampanii promocyjnej? Przez ostatnią scenę poniższa zajawka staje się podręcznikowym przykładem „teasera-wnerwiacza”. Kto wie, czy nie bardziej niż dłuższe trailery.

Oglądacie na własne ryzyko, bo scena może zostać uznana za spoiler!

Spot pod tym linkiem.

Prócz wspomnianego spotu ze spoilerem, pojawiły się jeszcze dwa, które są już pod tym względem bezpieczne, więc możecie je obejrzeć z czystym sumieniem.

https://youtu.be/C2gkVzCUwdw


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.