Saga Star Wars

„Atak Klonów” w telewizji TVN

attack-of-the-clones

Przedpremierowa promocja Ostatniego Jedi wchodzi na ostatnią prostą, a tymczasem w TVN trwa przypominanie sagi naszego ukochanego rodu Skywalkerów. Już dziś o 21:35 rozpocznie się Atak Klonówdruga części przygód Anakina, Obi-Wana i spółki. Powtórka przewidziana jest na poniedziałek, na godzinę 23:35.

Kiedy ktoś usiłuje zamordować Padme Amidalę, przedstawicielkę Naboo w Senacie Galaktycznym, dwóch rycerzy Jedi – Obi-Wan Kenobi oraz jego padawan Anakin Skywalker – rozpoczyna śledztwo, które doprowadzi ich do zupełnie zaskakujących rejonów galaktyki. Mistrz i uczeń odkryją spisek, który raz na zawsze zmieni oblicze galaktyki.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.