FilmyWydarzenia

Oscar za „The Last Jedi” dla Marka Hamilla i Daisy Ridley – Disney mówi: „tak!”

Luke-and-Rey-The-Last-Jedi-700x300

Zastanawialiście się już, jak puste mogą stać się Wasze życia wraz z dobiegnięciem końca kampanii promocyjnej Ostatniego Jedi? Myśleliście, jak smutno będziecie się czuli, gdy zewsząd przestanie Was bombardować logo Star WarsCzy uronicie łzę, kiedy z Lidla bezpowrotnie znikną gwiezdnowojenne Stikeezy (nawiasem mówiąc, to akurat stało się już dziś)?

Jeśli nie macie dość, to mamy dla Was dobre wiadomości – Disney rozpoczyna bowiem zupełnie nowy rozdział tej niezwykle szeroko zakrojonej akcji. Rozdział specyficzny, tajemniczy i skierowany do bardzo wąskiej grupy odbiorców, mianowicie do półmitycznych Członków Akademii.

Dla osób nieorientujących się w panteonie Hollywood, nazwa „Członkowie Akademii” odnosi się do tych ludzi ze świata filmu, których głos może decydować najpierw o przyznaniu nominacji, a następnie wręczeniu najbardziej prestiżowej nagrody dla twórców służących X Muzie – Oscara.

Jeśli wierzyć tweetowi Claytona Davisa, członka Awards Circuit, Disney zaczyna prowadzić kampanię wspierającą dwie „kandydatury na kandydatów” aktorów występujących w Star Wars: The Last Jedi. Chodzi o Marka Hamilla i Daisy Ridley, a kategorie to oczywiście Pierwszoplanowa Rola Męska oraz Pierwszoplanowa Rola Żeńska.

Na tym etapie trudno rzecz jasna mówić o jakichkolwiek szansach aktorów na otrzymanie nominacji do Oscarów, ale bardzo miło przeczytać, że jeszcze przed premierą filmu Disney jest tak pewny swego, by aspirować do walki o najwyższe wyróżnienia nie tylko w kategoriach technicznych (montaż, czy efekty specjalne).

Pozostaje nam tylko czekać na premierę filmu i ocenić, czy kreacje Hamilla i Ridley rzeczywiście zasługują na złotą statuetkę.


Rozważ wsparcie nas poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!

Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.